Ostrov života

 
  zpět

Advent Ostrova života potřetí

autor: Věra Baumgartnerová datum zveřejnění: 9.12.2014 zdroj: Občanské sdružení Hrádek nad Nisou – OSTROV ŽIVOTA

 

TISKOVÁ ZPRÁVA 05/14

 

Prodej vánočního zboží na Adventním mini jarmarku se stal jednou z tradičních akcí sdružení Hrádek nad Nisou – Ostrov života. Vánoce jsou časem setkávání a rozjímání a hrádečtí se každoročně setkávají u vánočního stromu na náměstí, aby ho společně na první adventní neděli rozsvítili. Letos potřetí měli také možnost zakoupit u našeho stánku tradiční rukodělné výrobky. Cukroví, vánoční dekorace, svícny, adventní věnce i mnoho dárkových předmětů, které pro naše sdružení vyrobili šikovné ruce našich spoluobčanů. Letošní prodej opět lámal rekordy…
 
V duchu hesla Hrádek sobě! se nám každý rok před jarmarkem schází stále krásnější výrobky, seznam těch, kdo pomáhají se prodlužuje a k naší velké radosti se také zvyšuje výtěžek z prodeje. Asi nikdy nás nepřestane udivovat, kolik šikovných lidí mezi námi je a především, kolik z nich je ochotných věnovat svůj čas, energii i materiál na dobrou věc. Do vánočního tvoření pro Ostrov života se zapojují kolektivy i jednotlivci, děti i senioři, spolky a sdružení. Jim všem patří náš obrovský dík.
Letošní prodej přinesl rekordní částku. Díky štědrosti těch, kteří pro sebe či své blízké některou z nabízených věcí zakoupili, můžeme dál pomáhat těm, kteří to potřebují.  Z letošního Adventního prodeje na konto Ostrova života putuje částka 33. 557 korun!
 
V Chrámu pokoje probíhá o třetím adventním víkendu tradiční výstava vánočních stromečků. Najdete tam i jeden náš. Symbolický… chceme jím vyjádřit poděkování všem lidem, kterým není lhostejný osud ostatních. Stromeček je ve společnosti dalších nádherných stromků a každý jeden má co říct… je to dobrá společnost a našemu stromečku je v ní dobře. Stejně tak, jako nám mezi vámi.
Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat...

Občanské sdružení Hrádek nad Nisou – Ostrov života přeje všem krásný Adventní čas a poklidné Vánoce

 

            Pro Občanské sdružení Hrádek nad Nisou - Ostrov života © 2015-2022 Roman Sedláček