Ostrov života

 
  zpět

Benefiční koncert Ostrova života se vydařil!

autor: Věra Baumgartnerová datum zveřejnění: 20.5.2015 zdroj: Občanské sdružení Hrádek nad Nisou – OSTROV ŽIVOTA

 

TISKOVÁ ZPRÁVA 02/15

 

Letošní, už 5. Benefiční koncert Ostrova života opět ukázal ochotu lidí pomáhat potřebným. Na hasičské louce se v sobotu sešly stovky lidí, které přilákal tradičně pestrý program. Jako obvykle mohli návštěvníci přispívat do kasiček u vchodu, či zakoupením rukodělných výrobků, které pro nás vyrábí příznivci našeho sdružení. Letošní částka je opět ohromující. Do pokladen u vchodu lidé vložili 43.606 korun a ve stánku nakoupili zboží za 26.126 korun. Benefiční dražba vynesla 2.000 korun. Celkem se tak vybrala částka přesahující 70 tisíc korun. Výtěžek sbírky, po odečtení nutných nákladů, poputuje na konto Ostrova života.
 
Velký zájem tradičně vzbudilo vystoupení místních mateřinek a taneční skupiny Stormáčik. S obdivem jsme sledovali teprve desetileté tanečníky Honzu a Moniku, kteří s grácií dospělých předvedli standardní a latinsko-americké tance. Publikum rozezpívala Martina Balogová a o dobrou náladu se postaral skvělý Big´O ´Band. Děti pobavil kouzelník Marcolli, žasli jsme nad výkonem teprve 12 leté Martiny Jirků, která svým zpěvem ohromila přítomné diváky a umění poledance v podání liberecké skupiny Polechicas bralo dech...  Ve večerní části koncertu návštěvníky bavily skupiny HitFakers, Vymazáno z archivu a 20 deka duše.

Během koncertu jsme předali elektrický vozík tělesně handicapované Míše Rydvalové, na jehož pořízení sdružení její rodině přispělo. 
Rádi bychom tímto poděkovali všem účinkujícím, dobrovolníkům, kteří pomáhali s přípravou a organizací a všem skvělým lidem, kteří přišli, bavili se a přispívali. Náš dík také patří sponzorům a dobrodincům, bez kterých bychom takovou akci nemohli uspořádat.

Už teď se těšíme na další akce. Nejbližší bude v červenci, kdy chystáme Piknik na Ostrově a o Bartolomějské pouti pozveme na výstavu amatérských umělců Hrádecký štětec.

Děkujeme, že s Vámi můžeme pomáhat!

 

            Pro Občanské sdružení Hrádek nad Nisou - Ostrov života © 2015-2020 Roman Sedláček