Ostrov života

 
  zpět

Ostrov života zve na 6. Benefiční koncert!

autor: Věra Baumgartnerová datum zveřejnění: 10.5.2016 zdroj: Občanské sdružení Hrádek nad Nisou – OSTROV ŽIVOTA

 

TISKOVÁ ZPRÁVA 01/16

 

Rok se s rokem sešel a opět se přiblížil termín Benefičního koncertu. Letos se na Hasičské louce sejdeme už pošesté. A opět máme připravený bohatý program. Při jeho přípravě jsme mysleli na všechny věkové kategorie a věříme, že se nám podařilo pozvat účinkující, kteří návštěvníky dokážou oslovit. Dobrovolné vstupné je veřejnou sbírkou „OSTROV POMÁHÁ“ a je určené na pomoc vážně nemocným spoluobčanům.

Do letošního roku naše sdružení vstoupilo s jednou zásadní změnou. S platností nového Občanského zákoníku nastala i nám povinnost změnit sdružení na zapsaný spolek. Podstata naší činnosti se ale nezměnila. Stále tu jsme hlavně proto, abychom, s Vaší pomocí, pomáhali těm, co to potřebují.
Koncert je stěžejní akcí celého roku a budeme moc rádi, pokud naší myšlenku i v letošním roce podpoříte. Těší nás, že i díky Vám je Benefiční koncert jednou z největších akcí v kulturním kalendáři Hrádecka.

Program koncertu tradičně zahájí vystoupení dětí z hrádeckých mateřinek.
Hrát a zpívat nám dále budou:
Karel Kahovec a George & Beatovens, Vobuty, EFF Trutnov a liberecká Těla.
Uvidíte i ukázky irských tanců v podání taneční skupiny Irské sestry, pro děti je připravená loutková pohádka Loutkářského souboru Klubíčko Cvikov, vystoupí Verča Klimešová s ukázkou dogdancingu, hrádečtí Hasíci, kluci Jakubcovi s tanečním představením a svou ohňovou šou předvedou také „ohniví muži“ z PlaYmen.

Přijďte se podívat v sobotu 21. května od 14 hodin na hasičskou louku.
Srdečně zveme a moc se na vás těšíme!


Za občanské sdružení Hrádek nad Nisou – Ostrov života
Věra Baumgartnerová


 

            Pro Občanské sdružení Hrádek nad Nisou - Ostrov života © 2015-2022 Roman Sedláček