Ostrov života

 
  zpět

Na sbírkové konto Ostrova života putuje magická částka

autor: Věra Baumgartnerová - styk s veřejností, média datum zveřejnění: 18.12.2018 zdroj: Občanské sdružení Hrádek nad Nisou – OSTROV ŽIVOTA

 

První adventní neděle v Hrádku nad Nisou tradičně patří rozsvěcení vánočního stromu na hrádeckém náměstí, kde se už 7. rokem prezentuje také spolek Ostrova života.

 

Návštěvníci mohou ve stánku nakoupit nejrůznější vánoční zboží, dekorace a dárky a také se zahřát teplým čajem nebo svařeným vínem. V letošním mimořádně nevlídném počasí se podařilo vybrat částku o něco nižší, než loni, i tak ale vykouzlila úsměv na rtech, neboť se ukázala být vánočně magická…
 
Hrádecké náměstí po celé adventní odpoledne skrápěl déšť a bičoval nepříjemný vítr, i přesto si na něj našly cestu stovky lidí. Ve stánku Ostrova života mohli návštěvníci tradičně vybírat ze široké škály rukodělných výrobků, které spolku věnovali naši příznivci. V nabídce byly vánoční dekorace, svícny, ozdoby, drobné dárkové předměty, ale také vánočky nebo cukroví. Náš velký obdiv patří všem, kdo věnují svůj čas jejich výrobě. Díky desítkám šikovných lidí z našeho okolí můžeme každoročně nabízet mnoho věcí, které dělají radost. Velké poděkování potom patří všem, kdo se u stánku zastavili a některý z výrobků zakoupili. Vánoce se často označují jako kouzelný čas. A my s tím, po výsledku, který ukázalo konečné účtování, beze zbytku souhlasíme.
 
Na konto sbírky „Ostrov pomáhá“ z vánočního prodeje putuje částka 24.024 korun.
 
Všem lidem, kteří přispěli, ať finančně nebo materiálně, mnohokrát děkujeme. Velké díky patří také městu Hrádek nad Nisou, které nám každoroční vánoční prodej umožňuje.
 
Spolek Hrádek nad Nisou - Ostrov života přeje všem lidem krásný adventní čas, poklidné Vánoce a hodně zdraví do nového roku!


Ostrov života - první adventní neděle 2018 (119 kB)

 

Ostrov života - první adventní neděle 2018 (105 kB)
Ostrov života - první adventní neděle 2018 (136 kB)
Ostrov života - první adventní neděle 2018 (119 kB)
Ostrov života - první adventní neděle 2018 (142 kB)
Ostrov života - první adventní neděle 2018 (74 kB)
Ostrov života - první adventní neděle 2018 (35 kB)
Ostrov života - první adventní neděle 2018 (110 kB)
            Pro Občanské sdružení Hrádek nad Nisou - Ostrov života © 2015-2023 Roman Sedláček