Ostrov života
 
 

Z moře všedních dnů se jednoho rána u Hrádku nad Nisou vynořil Ostrov. Stal se prostředníkem mezi těmi, kdo chtějí pomáhat a těmi, kdo pomoc skutečně potřebují. Rychle ukázal, kolika lidem není osud jejich dlouhodobě nemocných spoluobčanů lhostejný.Předposlední ohlédnutí za Benefičním koncertem Ostrova života přiblíží ukázky na pomezí tance, akrobacie a bojového umění, které na Hasičské louce v Hrádku nad Nisou zdaleka ne poprvé představila Vem Camará Capoeira Liberec. 14.7.2021 Zdroj: Hrádek nad Nisou v obrazech Ta malá usměvavá holka je Luisa Jírová z Hrádku nad Nisou. Nechybí jí talent ani píle, doma jí podporují, zpěvu se učí u Claudie Ottlové (zpěvačka libereckého Big'O'Bandu). 8.7.2021 Zdroj: Hrádek nad Nisou v obrazech Big'O'Band patří k ozdobám každé hrádecké akce, kde se objeví. Ne jinak tomu bylo i na Hasičské louce v rámci 10. jubilejního Benefičního koncertu Ostrova života. Ve zlatavých paprscích zapadajícího slunce rozpálil publikum do běla. 5.7.2021 Zdroj: Hrádek nad Nisou v obrazech


   

Cílem občanského sdružení Hrádek nad Nisou - OSTROV ŽIVOTA je získávání finančních prostředků, díky kterým může sdružení poskytnout vážně a dlouhodobě nemocným občanům z města a okolí pomoc dle jejich konkrétních potřeb. Tuto pomoc realizuje ve spolupráci s místními lékaři, kteří se denně ve svých ordinacích s těmito pacienty setkávají. 


ostrovačky v akci
Sdružení pořádá různé kulturní a sportovní akce i jiné projekty, kterými se zároveň snaží na problematiku vážného onemocnění upozornit širokou veřejnost a připomenout důležitost vzájemné pomoci. Peníze získané z těchto akcí věnuje na nákup ortopedických pomůcek, hygienických potřeb, drobných předmětů k vybavení domácnosti a jiných, které nehradí pojišťovny a které mohou významně přispět k vylepšení fyzického i psychického stavu pacientů.
ilustrační foto

 
            Pro Občanské sdružení Hrádek nad Nisou - Ostrov života © 2015-2022 Roman Sedláček