Ostrov života
 
 

Z moře všedních dnů se jednoho rána u Hrádku nad Nisou vynořil Ostrov. Stal se prostředníkem mezi těmi, kdo chtějí pomáhat a těmi, kdo pomoc skutečně potřebují. Rychle ukázal, kolika lidem není osud jejich dlouhodobě nemocných spoluobčanů lhostejný.O tom, že by na Benefiční koncert přišlo málo lidí, jsme ani nepřemýšleli. Že jich ale přijde víc jak tisícovka bylo příjemným překvapením. Koncert se letos konal v sobotu 24. června a lépe jsme si nemohli vybrat. 13.7.2023 Zdroj: Hrádek nad Nisou v obrazech Ohlédnutí za letošním Benefičním koncertem Ostrova života. 27.6.2023 Zdroj: Hrádek nad Nisou v obrazech Ohlédnutí za prvním dnem Hrádeckých slavností 2022 30.8.2022 Zdroj: Hrádek nad Nisou v obrazech


   

Cílem občanského sdružení Hrádek nad Nisou - OSTROV ŽIVOTA je získávání finančních prostředků, díky kterým může sdružení poskytnout vážně a dlouhodobě nemocným občanům z města a okolí pomoc dle jejich konkrétních potřeb. Tuto pomoc realizuje ve spolupráci s místními lékaři, kteří se denně ve svých ordinacích s těmito pacienty setkávají. 


ostrovačky v akci
Sdružení pořádá různé kulturní a sportovní akce i jiné projekty, kterými se zároveň snaží na problematiku vážného onemocnění upozornit širokou veřejnost a připomenout důležitost vzájemné pomoci. Peníze získané z těchto akcí věnuje na nákup ortopedických pomůcek, hygienických potřeb, drobných předmětů k vybavení domácnosti a jiných, které nehradí pojišťovny a které mohou významně přispět k vylepšení fyzického i psychického stavu pacientů.
ilustrační foto

 
            Pro Občanské sdružení Hrádek nad Nisou - Ostrov života © 2015-2023 Roman Sedláček